aktuality

PSYCHOTERAPEUT A PSYCHOLOG BEZ ČEKÁNÍ

Nabízíme psychoterapii a psychologické poradenství nadstandardně brzy od chvíle, kdy se na nás obrátíte. Do pěti pracovních dnů už můžete být v kontaktu s psychotereapeuty a psychoterapeutkami našeho centra. Objednejte se u nás.
Pokud vás tíží psychické problémy a napadlo vás zajít s nimi za psychiatrem, psychoterapeutem nebo psychologem, nyní je u nás psychoterapie, psychiatrická ambulance a psychologické poradenství bez dlouhého čekání. Pokud hledáte služby psychoterapeuta, ozve se vám do pěti pracovních dnů od okamžiku, kdy jste kontaktovali naše centrum.

Ať už vám bývá na váš vkus příliš často smutno a nedokážete se radovat z věcí, které vás dříve těšily, nebo se potýkaáte se strachy a obavami, případně se potýkáte s všudypřítomnými nároky svého okolí či stresem z ubíjející práce, na všechno tohle si s vámi posvítíme.

Také psychosomatické problémy můžete řešit s naším kolegou MUDr. Janem Kořenkem. Má bohaté lékařské zkušenosti, což lidem, kterým kazí život tělesné potíže psychického původu, přináší pohled lékaře i terapeuta v jednom.

Nabízíme vám ale i další služby, které můžete využít. Pokud se třeba jen rozhodujete, nebojte se nás kontaktovat.

TOP