nase-sluzby

PSYCHOTERAPIE

Psychoterapeutickou pomoc nabízíme všem, jimž nějaký problém kazí život, soužití partnerské nebo rodinné, a také všem, kteří se cítí být psychicky nemocní nebo si to o nich myslí někdo jiný.

VÍCEPSYCHIATRICKÉ SLUŽBY

Služby psychiatrické péče nabízíme všem, kdo stojí o konzultaci svých psychických potíží s lékařem. Ten uplatňuje medicícnský přístup, zváží s vámi možnosti užívání léků (medikace), v případně nutnosti zprostředkuje hospitalizaci.

VÍCEKONZULTACE, ROZVOJOVÁ ASISTENCE, PORADENSTVÍ

Konzultace nabízíme všem, kdo svůj život zvládají, ale v nějaké oblasti jejich života by byli zvědaví na přístup odborníka, případně všem, kdo by se chtěli v něčem pohnout dál a rozvíjet se na cestě, na kterou se jim nechce samotným.

VÍCESUPERVIZE

Supervize je podporující a podněcující rozhovor, v jehož průběhu máte možnost si ulevit postěžovat a následně pak reflektovat svoje motivy ke konkrétním postupům a metodikám své práce. Supervize je důležitý prostředek prevence proti syndromu vyhoření, nabízí nový pohled na obtížné situace při výkonu vaší profese a v neposlední řadě možnost rozvíjet své profesionální schopnosti a dovednosti.

VÍCEMASÁŽE A PRÁCE S TĚLEM

Péče o tělo a fyzická úleva může velmi rychle zlepšit psychický stav. Potřebujete-li ulevit od bolestí hlavy, šíje, zad, nebo se chcete naučit zacházet lépe se svým tělem, nabídneme vám masáže či konzultace s bodyterapeutkou.

VÍCEPOR@DNA

Nechcete nebo nemůžete přijít do našeho centra? Přesto na svoje starosti nemusíte být sami. Přečtěte si, co poradili naši odborníci jiným.

VÍCECeník služeb, Všeobecné podmínky poskytování služeb v Centru Gaudia a Zpracování os. údajů (GDPR)

VÍCETOP