nase-sluzby

PSYCHOTERAPIE

Psychoterapeutickou pomoc nabízíme všem, jimž nějaký problém kazí život, soužití partnerské nebo rodinné, a také všem, kteří se cítí být psychicky nemocní nebo si to o nich myslí někdo jiný.

VÍCEPSYCHIATRICKÉ SLUŽBY

Služby psychiatrické péče nabízíme všem, kdo stojí o konzultaci svých psychických potíží s lékařem. Ten uplatňuje medicícnský přístup, zváží s vámi možnosti užívání léků (medikace), v případně nutnosti zprostředkuje hospitalizaci.

VÍCEKOUČINK

Koučink neboli také koučování nabízíme všem, kdo se chtějí rozvíjet, učit se a zdokonalovat, podpořit svoji kariéru.

VÍCEKONZULTACE, ROZVOJOVÁ ASISTENCE, PORADENSTVÍ

Konzultace nabízíme všem, kdo svůj život zvládají, ale v nějaké oblasti jejich života by byli zvědaví na přístup odborníka, případně všem, kdo by se chtěli v něčem pohnout dál a rozvíjet se na cestě, na kterou se jim nechce samotným.

VÍCESUPERVIZE

Supervize je podporující a podněcující rozhovor, v jehož průběhu máte možnost si ulevit postěžovat a následně pak reflektovat svoje motivy ke konkrétním postupům a metodikám své práce.  Supervize je důležitý prostředek prevence proti syndromu vyhoření, nabízí nový pohled na obtížné situace při výkonu vaší profese a v neposlední řadě možnost rozvíjet své profesionální schopnosti a dovednosti.

VÍCEBODYTERAPIE, MASÁŽE A PRÁCE S TĚLEM

Péče o tělo a fyzická úleva může velmi rychle zlepšit psychický stav. Potřebujete-li ulevit od bolestí hlavy, šíje, zad, nebo se chcete naučit zacházet lépe se svým tělem, nabídneme vám masáže či konzultace s bodyterapeutkou.

VÍCEKONZULTACE SE SOMATICKÝM LÉKAŘEM

Konzultace nabízí zasvěcený, ale nezaujatý pohled na vaše potíže. Spolu s lékařem můžete probrat všechny vaše dosavadní snahy o řešení u mnoha odborníků a to na jednom místě.

VÍCEMEDIACE

Konzultace s mediátorem (tím je nestranná osobou, zpravidla s právním a terapeutickým vzděláním) nabízíme všem, kteří jsou v rozvodovém řízení, rozchází se s partnerem a řeší nastavení nových pravidel při péči o společné děti, rádi by se vyhnuli zdlouhavému a nákladnému soudnímu řízení (dohoda o úpravě poměrů k dětem, dohoda o nastavení styku rodičů s dětmi, dohoda o výši výživného, vypořádání společného majetku atd.)

VÍCEPOR@DNA

Nechcete nebo nemůžete přijít do našeho centra? Přesto na svoje starosti nemusíte být sami. Přečtěte si, co poradili naši odborníci jiným.

VÍCETOP