nase-sluzby

BODYTERAPIE, MASÁŽE A PRÁCE S TĚLEM

Péče o tělo a fyzická úleva může velmi rychle zlepšit psychický stav. Potřebujete-li ulevit od bolestí hlavy, šíje, zad, nebo se chcete naučit zacházet lépe se svým tělem, nabídneme vám masáže či konzultace s bodyterapeutkou.
Hloubková masáž podle dr. Schmitta

Hloubková  masáž podle dr. Schmitta přináší už při první návštěvě okamžitou úlevu od bolesti a napětí. Při soustavnější práci vede k rozpouštění psychických bloků a rozvinutí vlastních ozdravných sil. Hloubkovou masáž doporučujeme jako vhodný doplněk psychoterapie zejména pro ty, koho trápí tzv. psychosomatické  potíže . Metoda dr. Schmitta využívá důležitý aspekt dýchání k podpoření přirozených léčivých sil těla, zlepšuje funkci vnitřních orgánů přes reflexní zóny. Jemná mobilizace svalového systému, šlach a pojivových tkání přispívá k uvolnění svalového i psychického napětí, zbavuje chronických stavů bolesti, vede odstranění pocitů vyčerpání, únavy a nespavosti, k rozšíření hranic bezbolestného pohybu a k uvolnění potlačovaných emocí. Doba trvání 60 – 90 min.

Reference

  • Úžasný odpočinek, je to skvělé, nechat o sebe takhle pečovat! O.K (18. 9. 2015 )
  • Od té doby, co k vám chodím, mě záda bolí mnohem míň a taky jsem mnohem víc v pohodě. H.K. (20. 8. 2014)
  • Takhle krásně mi ještě nikdy nebylo. Tady u vás mě nic netrápí. Z.N. (13. 10. 2013)

Masáž plosek nohou

Práce přes reflexní zóny na ploskách nohou, tzv. reflexní terapie, způsobuje uvolnění, harmonizuje organismus, léčí špatně fungující orgány a slouží také jako prevence. Terapeut je schopen podle citlivosti bodů odhadnout funkční stav jednotlivých orgánů. Jejich systematickým promačkáváním orgány podněcuje a vylepšuje jehjich funkci. Pravidelné provádění reflexní masáže chodidel zamezuje vzniku případného onemocnění. V případě již existujících potíží působí ozdravně a podporuje probíhající léčbu. Doba trvání 30 – 60 min.

Reference

Po celém dni a po cestování jsem měla velmi unavené a oteklé nohy. Reflexní masáž byla pro mě opravdovým balzámem! O.K. (25. 9. 2015)

 

Reiki

Reiki dodává tělu chybějící životní energii. Působí také jako „omlazovací kúra“, neboť její pravidelné užívání způsobuje lepší prokrvení organismu, a to se následně projeví na vzhledu člověka. Poskytujeme také jako součást jiných masáží.

 

Masáž antimigrenózní

Antimigrenózní masáž je nejúčinnější masáž k odstranění a prevenci migrény a bolestí hlavy. Při masáži dochází k masivnímu uvolnění šíjového a mimického svalstva s působením na akupresurní body obličejové i vlasové části hlavy při využití specifického účinku silice. Doba trvání podle potřeb klienta.

 

Biodynamická masáž

Pracuje s energetickými a psychickými bloky v těle. Tím, že je uvolní a odstraní, významně pomáhá s chronickými bolestmi a nemocemi, s vyčerpaností, s poruchami spánku, nervozitou, traumatem, úzkostí a depresemi.

Významně pomáha při léčení psychosomatických onemocnění a při tělesných bolestech a napětí. Je vhodná jako prevence při péči o zdraví a povzbuzuje samoléčebné schopnosti těla. 

  • V současné době nabízíme tyto druhy Biodynamických a Deep draining masáží :

Orgonomickou masáž

Pomáhá energii proudit a obnovit sebeuzdravující síly harmonizující, uvolňující nebo vitalizující.

Lifting

Tato technika je spíše pasivním cvičením než masáží. Během hodiny vám uvolním všechny hlavní klouby v těle jemným kroužením.Cílem této práce je zkusit přenechat kontrolu nad svým tělem a analogicky toto si přenést do života ? odevzdat kontrolu nad chodem věcí. Na masáž je vhodné mít pohodlné oblečení.

Exit masáž

Velmi příjemná masáž, klient se dostává do hluboké relaxace. Rozpouští blokády v kloubech.

Biorelease masáž břicha (COLON MASÁŽ)

Speciální, příjemná masáž břicha s olejem, příznivě ovlivňuje střevní peristaltiku, uvolňuje bránici a tím umožnuje nalezení správného a rytmického dýchání. Při hypotonii břicha pomáhá oživit jeho správné napětí. Je vhodný i pro klienty s Crohnovou nemocí.

Perios masáž

Deep draining masáž- specifický masážní způsob terapeutické intervence s cílem přímé práce na tzv. charakterovém pancíři.

 

Čínská masáž - Tuina

Čínská masáž, neboli Tuina, je uznávanou terapeutickou metodou, která se používá při léčbě celé řady zdravotních problémů. Jedná se o druh masáže, který stimuluje proudy energie včetně bodů, které na nich leží a tudíž funguje na stejném principu jako akupunktura. Tuina se aplikuje po celém těle. Při aplikaci Tuiny používáme celou škálu masážních technik (stimulace akupunkturních bodů se provádí tlakem prstů, dlaní, loktem ), pomocí kterých můžeme stimulovat funkci jednotlivých meridiánů, vybalancouvat proud energie Qi a povzbudit činnost tělních tekutin a vnitřních orgánů, na nichž správná funkce těla a mysli pacienta závisí.

 

Ceník služeb najdete ZDE.

 

Pro klienty trpící onkologickým onemocněním a pro lidi, kteří mají problémy s agresí či řeší konflikty ve vztazích a pro pacienty s psychosomatickými potížemi nabízíme naše služby rámci speciálních projektů.

Zaměstnanci firem, spolupracujících s Benefit plus mohou financovat naše služby jejím prostřednictvím.

Kdo o vaše tělo bude pečovat?

Masáž hloubková „Schmittova“
Masáž plosek nohou
Reiki

Nabízí: Alena Srpová

 

Masáž anitmigrenózní
Biodynamická masáž
Čínská masáž Tuina

Nabízí: Miroslava Havrdová

 

V případě zájmu o masáž v Praze se objednejte pomocí e-mailu: info@gaudia.cz nebo nám zavolejte na číslo: +420 242 487 327, +420 773 993 036

TOP